Як приготувати домашній йогурт без закваски: простий і натуральний рецепт

Дата: May 17, 2023, 6:02 PM
Як приготувати домашній йогурт без закваски: простий і натуральний рецепт

Виготовлення домашнього йогурту - це прекрасний спосіб контролювати інгредієнти, які ви споживаєте. Домашній йогурт не тільки смачний, але й здоровий, оскільки він не містить жодних штучних консервантів або добавок. Однак багато людей вважають, що для виготовлення йогурту вдома потрібна спеціальна закваска, але це не так. Ви можете виготовити йогурт використовуючи лише молоко і натуральний йогурт. Давайте дізнаємося, як це зробити.

Що вам знадобиться для приготування йогурту без закваски

Для приготування йогурту вам знадобиться:

  • 1 літр молока
  • 2-3 столові ложки натурального йогурту

Так, вам потрібно всього два інгредієнти. Натуральний йогурт буде використовуватися як стартер, що містить необхідні культури бактерій для перетворення молока на йогурт.

Кроки приготування йогурту

  1. Нагрійте молоко до температури кипіння, але не дайте йому закипіти. Це вб'є бактерії, які можуть заважати вашому йогурту згуститися.
  2. Дайте молоку охолонути до температури кімнати.
  3. Коли молоко охолоне, додайте в нього натуральний йогурт і добре перемішайте.
  4. Перелийте суміш в чисту склянку або контейнер. Закрийте його кришкою і поставте в тепле місце на 8-12 годин.
  5. Після цього часу ви помітите, що суміш згустіла і перетворилася на йогурт. Поставте його в холодильник на кілька годин, щоб він став ще густішим.

Це все! Ви щойно зробили свій власний йогурт без використання закваски. Ви можете додати в нього фрукти, мед або гранолу для додаткового смаку.

Кілька порад для приготування йогурту

  • Важливо використовувати свіже молоко та натуральний йогурт. Старі продукти можуть містити бактерії, які зіпсують ваш йогурт.
  • Найкраще використовувати молоко повного жиру, оскільки воно забезпечує найкращу текстуру і смак.
  • Забезпечте, щоб ваші інструменти та посуд були чистими, щоб уникнути введення будь-яких небажаних бактерій у ваш йогурт.

Підсумок

Виготовлення власного йогурту вдома - це простий, здоровий та економічний вибір. Використовуючи лише молоко і натуральний йогурт, ви можете з легкістю приготувати свій власний йогурт без використання спеціальної закваски. Тому не вагайтеся, спробуйте це сьогодні!


Категорія: Кулінарія
Поділіться з друзями: