Закулісні матеріали: Як знімали фільм "Погані хлопці: Все або нічого (2024)"

Дата: Jun 8, 2024, 11:08 PM
Закулісні матеріали: Як знімали фільм "Погані хлопці: Все або нічого (2024)"

Фільм "Погані хлопці: Все або нічого" (оригінальна назва "Bad Boys: Ride or Die") – це четверта частина популярної франшизи з Віллом Смітом та Мартіном Лоуренсом у головних ролях. Закулісний процес створення цього фільму був сповнений цікавих моментів, викликів і захопливих подій, які ми розглянемо детальніше.

Виробництво та підготовка

Зйомки фільму розпочалися у квітні 2023 року в Атланті та Майамі. Вибір місць для зйомок був продиктований бажанням показати різноманітні локації, які відображають атмосферу міського життя та динамічні сцени переслідувань. Режисери Аділь Ель Арбі та Білал Фалла прагнули зробити фільм максимально реалістичним та захопливим, тому велика частина сцен була знята у реальних умовах.

Актори та їх підготовка

Вілл Сміт та Мартін Лоуренс активно готувалися до своїх ролей, проводячи багато часу на тренуваннях і репетиціях. Вони не лише повторювали свої діалоги, але й вчилися виконувати складні трюки та бойові сцени. Вілл Сміт, відомий своєю фізичною підготовкою, особисто виконував більшість своїх трюків, що додало фільму ще більшої динаміки та реалістичності.

Технічні аспекти зйомок

Зйомки включали численні екшн-сцени, що вимагали високого рівня координації та підготовки. Особливу увагу приділяли сценам переслідувань та вибухів. Для досягнення максимальної реалістичності використовували спеціальні ефекти та каскадерів. Операторська робота також заслуговує на окрему увагу, оскільки камера постійно рухалася, створюючи відчуття напруги та динаміки.

Виробничі виклики

Під час зйомок фільму виникали різні виклики. Один з них – це страйк SAG-AFTRA у липні 2023 року, який призупинив виробництво на декілька місяців. Незважаючи на це, знімальна група продовжила роботу після закінчення страйку, завершивши зйомки у березні 2024 року.

Закулісні історії

На знімальному майданчику не бракувало кумедних моментів. Наприклад, під час однієї зі сцен з вибухом, Вілл Сміт випадково впав у басейн, що викликало сміх у всіх присутніх. Інший цікавий випадок стався, коли Мартін Лоуренс забув свій текст і почав імпровізувати, що зрештою стало однією з найсмішніших сцен у фільмі.

Післязйомочні роботи

Після завершення зйомок розпочався етап постпродакшену, який включав монтаж, додавання спеціальних ефектів та озвучення. Едітори Асаф Айзенберг та Ден Лебентал ретельно працювали над тим, щоб кожна сцена виглядала ідеально, додаючи фільму остаточного вигляду.

Висновок

"Погані хлопці: Все або нічого" – це не просто черговий фільм про копів. Це результат кропіткої роботи великої команди професіоналів, які вклали свою душу та талант у цей проект. Закулісні матеріали дозволяють зрозуміти, скільки зусиль було докладено для створення цього фільму та які виклики довелося подолати.


Категорія: Про кіно
Поділіться з друзями: