Огляд фільму "Погані хлопці: Все або нічого (2024)"

Дата: Jun 8, 2024, 11:06 PM
Огляд фільму "Погані хлопці: Все або нічого (2024)"

Фільм "Погані хлопці: Все або нічого" (оригінальна назва "Bad Boys: Ride or Die") є четвертою частиною відомої франшизи, яка вперше з'явилася у 1995 році. Головні ролі знову виконують Вілл Сміт та Мартін Лоуренс, які повертаються до своїх іконічних персонажів – детективів Майка Лоурі та Маркуса Бернетта. Режисерами фільму стали Аділь Ель Арбі та Білал Фалла, відомі своєю роботою над попередньою частиною серії "Погані хлопці назавжди" (2020)​.

Сюжет

Цього разу Майк Лоурі та Маркус Бернетт стикаються з новим викликом, коли після смерті їхнього капітана Конрада Говарда (Джо Пантоліано) з'ясовується, що він, можливо, був пов'язаний з наркокартелями. Наші герої вирішують очистити його ім'я, але це призводить до того, що вони самі стають втікачами та змушені діяти поза законом. Сюжет фільму насичений екшеном, гумором та несподіваними поворотами, які тримають глядача у напрузі до самого кінця​.

Акторський склад

Окрім Вілла Сміта та Мартіна Лоуренса, у фільмі знялися:

  • Ванесса Хадженс у ролі Келлі, експерта з озброєння, яка вже з'являлася у попередньому фільмі.
  • Александр Людвіг та Паола Нуньєс повертаються до своїх ролей з "Погані хлопці назавжди".
  • Ерік Дейн грає роль головного антагоніста, який став новим викликом для головних героїв.
  • Джейкоб Скіпіо повертається у ролі Армандо Аретаса.
  • Мелані Ліберд, Тіффані Хаддіш, Джо Пантоліано, та багато інших відомих акторів доповнюють склад фільму​​.

Виробництво

Зйомки фільму розпочалися у квітні 2023 року в Атланті та Майамі. Виробництво тимчасово призупинили у липні 2023 року через страйк SAG-AFTRA, але його завершили у березні 2024 року. Зйомки включали численні екшн-сцени, які вимагали високого рівня координації та підготовки​​.

Маркетинг та прем'єра

Перший трейлер фільму з'явився у березні 2024 року, а фінальний трейлер – у травні того ж року. Світова прем'єра відбулася 22 травня 2024 року в Дубаї, а у США фільм вийшов на екрани 7 червня 2024 року. Маркетингова кампанія включала численні трейлери та рекламні матеріали, які допомогли залучити значну аудиторію до кінотеатрів​​.

Відгуки та критика

Фільм отримав змішані відгуки критиків. На сайті Rotten Tomatoes він має рейтинг 64% на основі 170 рецензій, з середньою оцінкою 6/10. Багато критиків відзначають, що хоча фільм не вражає оригінальністю, він все ще забезпечує захоплюючі сцени дій та комедійні моменти, що робить його приємним для перегляду. Глядачі оцінили фільм більш позитивно, що підтверджується високими зборами у перші дні прокату​​.

Висновок

"Погані хлопці: Все або нічого" пропонує глядачам класичний мікс екшн-сцен та гумору, за який полюбили цю франшизу. Незважаючи на певні критичні зауваження, фільм обіцяє бути справжнім хітом серед шанувальників серії. Якщо ви любите динамічні екшн-фільми з елементами комедії, ця стрічка неодмінно заслуговує на увагу.


Категорія: Про кіно
Поділіться з друзями: