Apple планує представити нову Siri на основі генеративного ШІ на WWDC 2024

Дата: Jun 10, 2024, 2:08 AM
Apple планує представити нову Siri на основі генеративного ШІ на WWDC 2024

Apple готується до значного оновлення свого віртуального асистента Siri, яке відбудеться на Worldwide Developers Conference (WWDC) 2024. Це оновлення включатиме використання генеративного штучного інтелекту (ШІ), що зробить Siri більш розмовною та здатною розуміти широкий спектр запитів.

Основні нововведення

Генеративний ШІ: Нова версія Siri буде оснащена генеративним ШІ, що дозволить їй краще обробляти завдання, такі як встановлення таймерів, створення нагадувань і більше. Siri зможе краще розуміти контекст і надавати більш розумні відповіді на запити користувачів, перетворюючи її з простого інструменту на справжнього віртуального помічника.

Приватність і безпека: Apple підкреслює, що нова Siri буде обробляти більшість запитів безпосередньо на пристрої, що забезпечить вищий рівень приватності. Це відрізняється від інших віртуальних асистентів, які часто залежать від обробки даних у хмарі.

Підтримка нових пристроїв: Для повноцінної роботи нової Siri потрібне потужне обладнання, тому очікується, що найкраще вона функціонуватиме на нових моделях iPhone, таких як iPhone 16, а також на останніх моделях iPad і інших пристроях з потужними чипами.

Очікувані функції

На додаток до покращеної обробки запитів, Siri зможе виконувати такі завдання, як узагальнення текстових повідомлень і сповіщень, що зробить взаємодію з пристроями ще більш зручною та ефективною.

Стратегічні рішення

Apple планує використовувати гібридний підхід для нової Siri, поєднуючи обробку даних на пристрої з розширеною серверною інфраструктурою на основі власних чипів Apple Silicon. Це дозволить компанії забезпечити високу продуктивність і безпеку.

Очікується, що оновлення Siri стане однією з ключових змін у новій версії iOS 18, яку також буде представлено на WWDC 2024 разом з іншими оновленнями операційних систем Apple.

Для більш детальної інформації ви можете переглянути джерела iMore та 9to5Mac (iMore)​​ (9to5Mac)​​ (Gadgets 360)​​ (TechRadar)​.


Категорія: Технології
Поділіться з друзями: