Топ-5 книг про фінанси від українських авторів: освіта та успіх в одному пакеті

Дата: Apr 12, 2023, 6:21 AM
Топ-5 книг про фінанси від українських авторів: освіта та успіх в одному пакеті

Фінансова грамотність є важливою складовою успішного життя. Вивчення книг від українських авторів про фінанси може допомогти вам зрозуміти особливості фінансового ринку в Україні та набути необхідних знань для покращення вашого благополуччя. Ось список кращих книг про фінанси від українських авторів:

Олександр Бандурка - "Основи банківської справи"

Олександр Бандурка є відомим українським фінансистом, який присвятив свою кар'єру банківській справі. Його книга "Основи банківської справи" розглядає основні аспекти банківської системи та її роль у фінансовому ринку.

Олена Кравченко - "Фінанси підприємства: стратегія і тактика"

Олена Кравченко є досвідченим фахівцем у сфері фінансів та економіки. Її книга "Фінанси підприємства: стратегія і тактика" спрямована на підприємців, які хочуть зрозуміти, як керувати фінансами своєї компанії ефективно та стратегічно.

Ігор Шевців - "Основи корпоративних фінансів"

Ігор Шевців - відомий український економіст та фінансист. Його книга "Основи корпоративних фінансів" пропонує читачам зрозуміти основні принципи корпоративних фінансів, такі як оцінка активів, структура капіталу та дивідендна політика.

Вікторія Власенко - "Фінансовий менеджмент: теорія та практика"

Вікторія Власенко є автором книги "Фінансовий менеджмент: теорія та практика", яка охоплює основні концепції та методи фінансового менеджменту для українських підприємств.

Володимир Савчук - "Фінансовий аналіз: методи, моделі та приклади"

Володимир Савчук - автор книги "Фінансовий аналіз: методи, моделі та приклади", яка включає найбільш актуальні методи фінансового аналізу, їх застосування та практичні приклади. Ця книга стане у пригоді фінансистам, аудиторам, аналітикам та бухгалтерам.

Ці книги від українських авторів можуть допомогти вам зрозуміти вітчизняний фінансовий ринок та поглибити знання з фінансів та економіки. Вони доступні для покупки в інтернет-магазинах, таких як Yakaboo або Book24, а також в більшості книжкових магазинів України.


Категорія: Фінанси
Поділіться з друзями: