Що таке Віза для Цифрових Номадів в Іспанії?

Дата: Mar 26, 2024, 2:14 AM
Що таке Віза для Цифрових Номадів в Іспанії?

Іспанія, країна з багатим історичним спадком, живописними пейзажами та теплим кліматом, є одним із найпривабливіших напрямків для цифрових номадів. І не дарма, адже віднедавна Іспанія запропонувала спеціалізовану візу для цифрових номадів, що відкриває перед професіоналами, що працюють віддалено, унікальну можливість насолоджуватись життям у цій чарівній країні, зберігаючи при цьому свою роботу та доходи. Ця стаття детально розгляне, що таке віза для цифрових номадів в Іспанії, які умови для її отримання, переваги, які вона пропонує, а також поділиться корисними порадами та ресурсами.

Що таке Віза для Цифрових Номадів?

Віза для цифрових номадів в Іспанії – це спеціальний дозвіл, який дозволяє професіоналам, що працюють дистанційно для компаній поза межами Іспанії, жити в країні та легально працювати на себе. Ця віза спрямована на приваблення талановитих спеціалістів із усього світу, які можуть збагатити іспанську економіку своїми знаннями та досвідом, при цьому не займаючи місцевих робочих місць.

Переваги Візи для Цифрових Номадів в Іспанії

Отримання візи для цифрових номадів в Іспанії відкриває перед іноземцями ряд значущих переваг:

 • Податкові пільги: Номади можуть скористатися спеціальними податковими режимами, які знижують податкове навантаження.
 • Доступ до медичного обслуговування: З можливістю реєстрації в місцевій системі охорони здоров’я, цифрові номади отримують доступ до високоякісних медичних послуг.
 • Можливість подорожувати по Шенгенській зоні: Віза дозволяє не лише жити в Іспанії, але й вільно подорожувати по країнах Шенгенської угоди.

Вимоги до Отримання

Для отримання цієї візи кандидати повинні відповідати певним критеріям, включно з:

 • Фінансова незалежність: Необхідно довести, що ви маєте стабільний дохід від дистанційної роботи.
 • Медична страховка: Потрібно мати діючу медичну страховку, що покриває період перебування в Іспанії.
 • Доказ дистанційної роботи: Подати докази, що ви працюєте для компанії, яка зареєстрована за межами Іспанії.

Процес Подачі на Візу

Процес подачі на візу для цифрових номадів в Іспанії може варіюватись залежно від країни походження, але загальні кроки включають:

 1. Збір необхідних документів: Переконайтесь, що ви зібрали всі потрібні документи, включаючи довідку про доходи, доказ наявності медичної страховки, та документи, що підтверджують вашу дистанційну роботу.
 2. Заповнення заяви: Заповніть візову анкету, яка доступна на офіційному сайті посольства або консульства Іспанії у вашій країні.
 3. Сплата консульського збору: Оплата збору є обов’язковою частиною процесу подачі.
 4. Подання документів: Подайте вашу заяву разом з усіма необхідними документами в консульство або посольство Іспанії.
 5. Співбесіда: В деяких випадках може бути потрібно пройти співбесіду в посольстві або консульстві.
 6. Очікування рішення: Термін розгляду заяви може варіюватися, але зазвичай він складає від кількох тижнів до декількох місяців.

Вартість та Тривалість Обробки

Вартість подачі на візу для цифрових номадів залежить від багатьох факторів, включаючи країну подачі та потребу в додаткових послугах. Загальний консульський збір становить приблизно €80-€100. Тривалість обробки заявки може варіювати, але зазвичай це від 1 до 3 місяців.

Життя в Іспанії як Цифровий Номад

Життя в Іспанії пропонує цифровим номадам багато можливостей для розвитку та відпочинку. Ось кілька порад для тих, хто планує переїзд:

 • Житло: Розгляньте можливість короткотермінової оренди на перший час, це дасть вам можливість ознайомитися з різними районами перш ніж обрати місце для довготривалого проживання.
 • Коворкінги: В Іспанії багато коворкінгових просторів, які пропонують відмінні умови для роботи та спілкування з однодумцями.
 • Адаптація: Занурення в культуру та вивчення іспанської мови допоможуть вам краще адаптуватися та насолоджуватися життям у цій країні.

Виклики та Недоліки

Життя та робота в Іспанії як цифровий номад може бути мрією, але не без своїх викликів:

 • Бюрократія: Іспанія відома своєю бюрократією, тому процес отримання візи та адаптації до нових податкових правил може бути складним.
 • Податкові наслідки: Важливо звернути увагу на податкові аспекти проживання в Іспанії, щоб уникнути несподіваних податкових зобов'язань.

Часті Питання

 1. Який мінімальний дохід потрібен для отримання візи?

  • Вимоги можуть змінюватися, але зазвичай вам потрібно демонструвати дохід, який значно вищий за мінімальний прожитковий мінімум в Іспанії.
 2. Чи можу я працювати для іспанської компанії з цифровою номадською візою?

  • Віза для цифрових номадів призначена для тих, хто працює на роботодавців за межами Іспанії або як фрілансер для клієнтів не з Іспанії.
 3. Чи можу я взяти з собою свою сім'ю?

  • Так, існують можливості для залучення членів сім'ї під час вашого перебування в Іспанії як цифровий номад.

Ресурси для Додаткової Інформації

 • Офіційний сайт уряду Іспанії - для отримання найактуальнішої інформації про візові вимоги та процедури.
 • Форуми цифрових номадів - як Nomad List, де ви можете знайти відгуки та поради від інших цифрових номадів.
 • Meetup - для знаходження місцевих зустрічей та спільнот, що можуть допомогти з адаптацією та мережевими можливостями.

Заключення

Іспанія пропонує унікальну можливість для цифрових номадів з усього світу - жити в країні з багатою культурою та високим рівнем життя. Віза для цифрових номадів є чудовим способом легалізувати ваше перебування в Іспанії, насолоджуючись при цьому усіма перевагами, які пропонує країна. Пам'ятайте про необхідність ретельної підготовки та дослідження всіх аспектів життя та роботи в Іспанії, щоб ваш досвід був максимально позитивним.


Категорія: Життя в Іспанії
Поділіться з друзями: