Новорічні фільми: Незабутні моменти зимових свят

Дата: May 30, 2024, 2:40 AM
Новорічні фільми: Незабутні моменти зимових свят

Новорічні фільми завжди створюють атмосферу чарівності, тепла та затишку. Вони збирають родини біля телевізора, наповнюють наші серця радістю та спогадами про дитинство. В цій статті ми згадаємо деякі з найулюбленіших новорічних фільмів і серіалів, які варто переглянути в передсвятковий період.

Класичні новорічні фільми

 1. "Один вдома" (Home Alone, 1990) Культовий фільм про хлопчика Кевіна, який залишається один вдома на Різдво і змушений захищати свій будинок від двох невдачливих злодіїв.

 2. "Як Ґрінч украв Різдво" (How the Grinch Stole Christmas, 2000) Історія про зелений створіння Ґрінча, який ненавидить Різдво і вирішує вкрасти його у жителів Хтовілля.

 3. "Полярний експрес" (The Polar Express, 2004) Анімаційний фільм про хлопчика, який вирушає на чарівному поїзді до Північного полюса, щоб зустріти Санта-Клауса.

Сучасні новорічні фільми

 1. "Різдвяна історія" (A Christmas Story, 1983) Хоча цей фільм вже має кілька десятиліть, його історія про хлопчика, який мріє отримати на Різдво пневматичну гвинтівку, залишається актуальною.

 2. "Кохання по-справжньому" (Love Actually, 2003) Романтична комедія, яка переплітає кілька історій кохання, що розгортаються в передріздвяний період.

 3. "Ельф" (Elf, 2003) Кумедна комедія про людину, яка була вихована ельфами на Північному полюсі і повертається до Нью-Йорка, щоб знайти свою справжню сім'ю.

Новорічні епізоди популярних серіалів

 1. "Друзі" (Friends, 1994-2004) Серіал має кілька чудових різдвяних епізодів, серед яких варто виділити "The One with the Holiday Armadillo" (Сезон 7, Епізод 10), де Рос намагається пояснити своєму синові Бену про Хануку.

 2. "Офіс" (The Office, 2005-2013) Різдвяні епізоди цього серіалу завжди дарують незабутні моменти. Наприклад, "Christmas Party" (Сезон 2, Епізод 10) показує, як співробітники обмінюються подарунками в офісі.

 3. "Чорне дзеркало" (Black Mirror, 2011-2019) Хоча цей серіал зазвичай не асоціюється з новорічними святами, епізод "White Christmas" (Сезон 2, Епізод 4) пропонує захоплюючу і дещо моторошну історію, яка відбувається на Різдво.

Новорічні мультфільми для всієї родини

 1. "Різдвяна історія Міккі" (Mickey's Christmas Carol, 1983) Цей короткометражний мультфільм - чудова адаптація класичної казки Чарльза Діккенса з участю улюблених персонажів Діснея.

 2. "Шрек мороз, зелений ніс" (Shrek the Halls, 2007) Спеціальний різдвяний епізод про Шрека, який намагається створити ідеальне свято для своєї родини.

 3. "Кошмар перед Різдвом" (The Nightmare Before Christmas, 1993) Унікальний мультфільм від Тіма Бертона, який поєднує Хелловін та Різдво в одній незабутній історії.

Нехай ці фільми і серіали принесуть вам радість і затишок в цей святковий сезон!


Категорія: Про кіно
Поділіться з друзями: