Нові детективні фільми: Свіжі хіти, що тримають в напрузі

Дата: May 30, 2024, 2:23 AM
Нові детективні фільми: Свіжі хіти, що тримають в напрузі

Детективний жанр завжди був улюбленим серед глядачів, адже він поєднує інтригу, напруження і несподівані повороти сюжету. За останні роки світ побачив чимало нових фільмів та серіалів, які змогли здивувати навіть найвибагливіших поціновувачів цього жанру. Розглянемо кілька найяскравіших новинок, які варто додати до свого списку для перегляду.

Фільми

 1. "Ножі наголо" / "Knives Out" (2019) Режисер: Райан Джонсон
  Оригінальна назва: Knives Out
  У ролях: Деніел Крейг, Кріс Еванс, Ана де Армас

  Цей фільм став справжнім відкриттям. Історія про розслідування смерті відомого письменника змушує глядача гадати до самого кінця. Деніел Крейг у ролі ексцентричного детектива Бенуа Блана — це справжня насолода для шанувальників жанру.

 2. "По ножу" / "The Little Things" (2021) Режисер: Джон Лі Генкок
  Оригінальна назва: The Little Things
  У ролях: Дензел Вашингтон, Рамі Малек, Джаред Лето

  Цей трилер розповідає про двох детективів, які розслідують серію жорстоких убивств у Лос-Анджелесі. Несподівані повороти сюжету та чудова акторська гра роблять цей фільм обов'язковим для перегляду.

 3. "Гострі картузи" / "The Pale Blue Eye" (2023) Режисер: Скотт Купер
  Оригінальна назва: The Pale Blue Eye
  У ролях: Крістіан Бейл, Гаррі Меллінг, Джилліан Андерсон

  Історія розгортається навколо розслідування серії вбивств у військовій академії Вест-Пойнт у 1830-х роках. Фільм привертає увагу глибоким зануренням у атмосферу минулого та майстерно побудованою інтригою.

Серіали

 1. "Справжній детектив" / "True Detective" (2014-2019) Творець: Нік Піццолатто
  Оригінальна назва: True Detective
  У ролях: Метью МакКонахі, Вуді Гаррельсон, Колін Фаррелл

  Цей антологічний серіал став іконою сучасного детективного жанру. Кожен сезон пропонує нову історію та нових персонажів, що робить його неймовірно захопливим.

 2. "Лютер" / "Luther" (2010-2019) Творець: Ніл Кросс
  Оригінальна назва: Luther
  У ролях: Ідріс Ельба, Рут Вілсон, Дермот Краулі

  Ідріс Ельба у ролі детектива Джона Лютера — це щось особливе. Серіал поєднує в собі елементи трилеру та психологічного детективу, залишаючи глядача в напрузі до останнього моменту.

 3. "Міст" / "Bron/Broen" (2011-2018) Творець: Ганс Розенфельдт
  Оригінальна назва: Bron/Broen
  У ролях: Софія Гелін, Кім Бодніа, Даг Мальмберг

  Скандинавський нуар у своєму найкращому виконанні. Серіал розповідає про розслідування вбивств, які відбуваються на кордоні між Швецією та Данією. Атмосфера серіалу, сюжетні повороти та акторська гра залишають незабутнє враження.

Завершення

Ці нові детективні фільми та серіали демонструють, що жанр продовжує розвиватися та дивувати. Незалежно від того, чи ви любите класичні детективи або сучасні трилери, у цьому списку ви знайдете щось для себе. Приємного перегляду!


Категорія: Про кіно
Поділіться з друзями: