Маловідомі стрімінгові платформи музики які Ви повинні знати!

Дата: Jun 8, 2023, 9:44 PM
Маловідомі стрімінгові платформи музики які Ви повинні знати!

Всі знають про Spotify, Apple Music та Tidal. Вони сяють у вітринах музичного світу, ніби яскраві діаманти, відомі кожному. Але що, якщо ми розгорнемо карту музичного всесвіту і зазирнемо за краї великих імен? Чи не буде це подорожжю, вартою нашої уваги? Відповідь - безумовно, так.

В інтернет-просторах, поза популярними платформами, є стрімінгові сервіси, які заслуговують на нашу увагу. Вони можуть бути менш відомими, але вони забезпечують свіжий і неповторний звук, який не можна знайти в мейнстрімі. Ці платформи пропонують нові і захоплюючі музичні стилі, дивовижні каталоги від незалежних артистів, і надзвичайно персоналізований досвід прослуховування - вони є справжніми скарбами для досвідчених меломанів.

Наступні стрімінгові сервіси музики, про які ми будемо говорити, можуть не мати гучних імен, але вони варті вашої уваги. Це підпільні гравці, які пропонують дещо більше, ніж просто музика - вони пропонують музичний досвід. 

Line Music: Ваша музика, ваші правила

Line Music - це музичний стрімінговий сервіс, який пропонує понад 90 мільйонів треків з усього світу. Він також пропонує безкоштовні подкасти для прослуховування. Line Music - це місце, де ви можете слухати музику, дивитися відео, співати караоке та бути почутими.

Великий вибір музики та подкастів

Особливість Line Music полягає в його великому виборі музики. Він пропонує понад 90 мільйонів треків, що дозволяє користувачам відкривати нову музику та насолоджуватися своїми улюбленими треками. Крім того, Line Music пропонує безкоштовні подкасти для прослуховування, що робить його ідеальним вибором для тих, хто любить слухати музику та подкасти.

Музика на ваших підказках

Line Music - це не просто сервіс для прослуховування музики, але й платформа, де ви можете бути почутими. Він дозволяє вам відкривати нову музику, слухати свої улюблені треки та поділитися своїми музичними вподобаннями з іншими. Це робить Line Music ідеальним вибором для тих, хто хоче не просто слухати музику, але й взаємодіяти з музичною спільнотою.

LiveOne: Преміум музика в прямому ефірі

LiveOne - це глобальна цифрова медіакомпанія, присвячена музиці та живим розвагам. LiveOne - це ваш дім, де ви можете дивитися живі події та фестивалі по всьому світу. Він пропонує музику на вимогу, прослуховування в офлайн-режимі, без реклами та з необмеженою кількістю пропусків.

Все, що вам потрібно для преміум-музики

Особливість LiveOne полягає в тому, що він пропонує все, що вам потрібно для преміум-музики. Ви можете слухати музику на вимогу, прослуховувати в офлайн-режимі, без реклами та з необмеженою кількістю пропусків. Ви можете знайти план, який вам підходить, і насолоджуватися музикою, як вам подобається.

Дивіться живі події та фестивалі по всьому світу

LiveOne - це не просто сервіс для прослуховування музики, але й платформа, де ви можете дивитися живі події та фестивалі по всьому світу. Він пропонує широкий спектр живих подій, включаючи концерти, фестивалі та інші музичні події. Це робить LiveOne ідеальним вибором для тих, хто хоче не просто слухати музику, але й бути частиною живих музичних подій.

Melon: Ваша музична платформа

Melon - це популярний музичний стрімінговий сервіс, що пропонує широкий вибір музики з усього світу. Він пропонує не лише музику на вимогу, але й різноманітні функції, такі як музичні чарти, нові релізи, жанрову музику, DJ-сети та музичне телебачення.

Великий вибір музики та функцій

Особливість Melon полягає в його великому виборі музики та різноманітних функцій. Він пропонує музику на вимогу, що дозволяє користувачам відкривати нову музику та насолоджуватися своїми улюбленими треками. Крім того, Melon пропонує різноманітні функції, такі як музичні чарти, нові релізи, жанрову музику, DJ-сети та музичне телебачення, що робить його ідеальним вибором для тих, хто любить слухати музику та бути в курсі новин музичного світу.

Будьте в курсі новин музичного світу

Melon - це не просто сервіс для прослуховування музики, але й платформа, де ви можете бути в курсі новин музичного світу. Він пропонує різноманітні функції, такі як музичні чарти, нові релізи, жанрову музику, DJ-сети та музичне телебачення, що дозволяє вам бути в курсі новин музичного світу. Це робить Melon ідеальним вибором для тих, хто хоче не просто слухати музику, але й бути в курсі новин музичного світу.

MOOV: Ваш персональний музичний світ

MOOV - це музичний стрімінговий сервіс, який надає вам доступ до високоякісної музики в будь-який час і в будь-якому місці. Цей сервіс дозволяє вам легко насолоджуватися вашими улюбленими треками, а також відкривати для себе нову музику з різних куточків світу.

MOOV пропонує широкий вибір музики, включаючи нові релізи, популярні треки, а також музику від місцевих та міжнародних виконавців. Ви можете слухати музику за жанрами, країнами, артистами або навіть створювати власні плейлисти.

Окрім музики, MOOV також пропонує цифрові концерти, оригінальні звукові доріжки та ексклюзивні музичні події. Це не просто музичний сервіс, а ціле музичне співтовариство, де ви можете зануритися в світ музики та відкрити для себе нові звуки.

Music Choice: Ваш вибір музики на будь-який настрій

Music Choice - це музичний медіа-сервіс, який пропонує вам слухати, дивитися та відчувати всю вашу улюблену музику безкоштовно. Цей сервіс включає в себе різноманітні музичні напрямки та відео, що задовольнять будь-який музичний смак.

Music Choice пропонує різні підпискові послуги на вимогу. Наприклад, Music Choice Karaoke перетворює вашу вітальню на сцену! Ви можете співати класичні пісні або спробувати наші останні музичні вибори. Music Choice Relax дозволяє вам розслабитися під звуки та види природи, створюючи атмосферу спокою та гармонії.

Music Choice доступний на вашому телевізорі, веб-додатку та в дорозі за допомогою додатка Music Choice для iOS та Android. Ви можете перевірити свій телевізійний гід для перегляду каналів або завантажити додаток та увійти за допомогою ID та пароля вашого телевізійного провайдера.

MyTuner Radio: Ваш універсальний радіо-сервіс

MyTuner Radio - це сервіс, який дозволяє вам слухати інтернет-радіостанції та подкасти з усього світу безкоштовно. Він пропонує широкий вибір популярних радіостанцій, а також різноманітні жанри музики, що задовольнять будь-який музичний смак.

MyTuner Radio не просто радіо-сервіс, але й платформа для подкастів. Від популярних шоу, таких як "The Dan Bongino Show" і "Dateline NBC", до спеціалізованих подкастів, MyTuner Radio пропонує велику колекцію аудіо-контенту для вашого вибору.

Завдяки сучасному та простому в користуванні інтерфейсу, додаток MyTuner Radio пропонує вам найкращий досвід прослуховування на всіх ваших улюблених пристроях в будь-який час і в будь-якому місці. Спробуйте його безкоштовно!

NetEase Cloud Music: Відкрийте для себе світ музики

NetEase Cloud Music - це один з найпопулярніших музичних стрімінгових сервісів в Китаї, який надає користувачам доступ до великої кількості пісень та альбомів. Цей сервіс пропонує величезну бібліотеку музики, що охоплює різні жанри та стилі, включаючи поп, рок, електронну музику, класику та багато іншого.

NetEase Cloud Music також пропонує ряд унікальних функцій, таких як можливість створювати власні плейлисти, ділитися музикою з друзями та слухати музику офлайн. Цей сервіс постійно оновлюється, щоб надати користувачам найсвіжіші та найактуальніші треки.

Patari

Пакистанський музичний стрімінговий сервіс, який зосереджений на продвиженні місцевої музики та культури. Він пропонує велику колекцію пакистанської музики в усіх жанрах.

QQ Music

Китайський музичний стрімінговий сервіс, що пропонує велику кількість музичного контенту, включаючи пісні, музичні відео, концерти та музичні новини. Це частина більшої екосистеми Tencent.

ROXi

Музичний стрімінговий сервіс, який пропонує не тільки музику, але й караоке, радіо, релаксаційні звуки та ігри. ROXi фокусується на сімейному використанні та взаємодії.

Stingray Music

Канадський музичний сервіс, який пропонує кураторські музичні канали в різних жанрах. Stingray Music зосереджений на наданні високоякісного аудіо та музичного вмісту.

TuneIn

Сервіс, який пропонує не тільки музичний стрімінг, але й доступ до спортивних трансляцій, новин, подкастів та радіостанцій з усього світу.

VIBE

Корейський музичний стрімінговий сервіс, який пропонує велику колекцію корейської та міжнародної музики. VIBE також пропонує персоналізовані рекомендації та плейлисти.

Wolfgang's

Сервіс, який пропонує велику колекцію концертних записів, включаючи рідкісні та історичні виступи. Wolfgang's зосереджений на наданні унікального музичного вмісту для справжніх меломанів.

IDAGIO

Спеціалізований музичний стрімінговий сервіс для класичної музики. IDAGIO пропонує високоякісні записи, інформативні описи та зручний пошук за композиторами, виконавцями та жанрами.


Поділіться з друзями: