Чим цікава Північна Корея? Що подивитись та які місця відвідати?

Додано (оновлено): Jun 14, 2024, 9:04 PM
Чим цікава Північна Корея? Що подивитись та які місця відвідати?

Північна Корея, офіційно відома як Корейська Народно-Демократична Республіка (КНДР), залишається однією з найбільш загадкових і закритих країн світу. Тим не менш, вона має багато цікавих місць, які приваблюють туристів, що прагнуть відкрити для себе щось нове та незвідане. У цій статті ми розповімо про найцікавіші туристичні місця Північної Кореї, що варто побачити та відвідати, щоб зробити вашу подорож незабутньою.


Основні Пам'ятки Пхеньяну 🏙️

Пхеньян — столиця Північної Кореї і головний центр культурного та політичного життя країни. Місто вражає своїми масштабами та архітектурою.

 1. Арка Тріумфу 🌟

  Арка Тріумфу, побудована в 1982 році, є однією з найбільших арок у світі. Вона вшанувала пам'ять корейських партизанів, які боролися проти японської окупації. Висота арки становить 60 метрів, а відвідувачі можуть піднятися на оглядовий майданчик, щоб насолодитися панорамним видом на місто.

 2. Палац Сонця Кумсусан 🌞

  Палац Сонця Кумсусан є мавзолеєм, де зберігаються тіла Кім Ір Сена та Кім Чен Іра. Це одне з найсвятіших місць у Північній Кореї, і його відвідування вимагає дотримання суворих правил етикету.

 3. Вежа Чучхе 📡

  Вежа Чучхе символізує ідеологію самозабезпечення, розроблену Кім Ір Сеном. Вежа має висоту 170 метрів, а на її верхівці знаходиться велике червоне полум'я. Відвідувачі можуть піднятися на ліфті на оглядовий майданчик і насолодитися видом на Пхеньян.

 4. Площа Кім Ір Сена 🏛️

  Це головна площа Пхеньяну, де проводяться масові паради і заходи. Вона є символом політичної сили країни і одним із центральних місць для туристів.


Природні Чудеса Північної Кореї 🍃

Окрім архітектурних пам'яток, Північна Корея може запропонувати багато природних чудес, що залишають незабутні враження.

 1. Гора Пектусан 🗻

  Гора Пектусан є найвищою точкою Кореї і священним місцем для корейців. Її висота становить 2744 метри. На вершині гори знаходиться величезне вулканічне озеро Чонцзі, яке зачаровує своєю красою.

 2. Кумгансан 🏞️

  Гора Кумгансан, також відома як Діамантова гора, славиться своїми мальовничими пейзажами, водоспадами та скельними утворами. Це ідеальне місце для піших прогулянок та фотографування.

 3. Мис Чхонджин 🌊

  Це прибережний район з прекрасними пляжами і чистою водою. Чудове місце для відпочинку та насолоди морем.


Культурні І Концертні Зали 🎭

Північна Корея славиться своїми культурними досягненнями, які відображаються в різноманітних мистецьких заходах та подіях.

 1. Театр "Мансуде" 🎬

  Театр "Мансуде" є головною сценою для виступів національних труп. Тут проходять вистави, балети та опери, які відображають національну культуру та історію.

 2. Масові Ігри "Ариран" 🌟

  Це грандіозне спортивно-художнє шоу, що відбувається на стадіоні "Рунградо 1 Травня". Шоу включає в себе тисячі виконавців, які демонструють синхронізовані акробатичні трюки та танці.


Музеї Та Галереї 🎨

Північна Корея має декілька цікавих музеїв та галерей, де можна ознайомитись з історією та мистецтвом країни.

 1. Корейський Центральний Історичний Музей 🏺

  Музей розташований на площі Кім Ір Сена і містить експонати, що відображають історію Кореї з давніх часів до сучасності.

 2. Музей Перемоги у Великій Вітчизняній Війні 🏆

  Цей музей присвячений Корейській війні (1950-1953 рр.) і демонструє різноманітні експонати, включаючи військову техніку та документи.

 3. Галерея Мистецтв Пхеньяну 🎨

  Галерея містить колекцію творів північнокорейських художників, яка відображає унікальний стиль та техніку.


Відвідування Спеціальних Подій 🎉

 1. День Сонця 🌞

  Це головне національне свято, що відзначається 15 квітня в день народження Кім Ір Сена. В цей день проходять масові святкування, паради та культурні заходи.

 2. День Заснування Республіки 🇰🇵

  Відзначається 9 вересня і включає в себе різноманітні заходи, включаючи паради, концерти та народні гуляння.


Кухня Північної Кореї 🍲

Один з важливих аспектів подорожі - це знайомство з національною кухнею. Північна Корея пропонує своїм гостям унікальні страви, які варто скуштувати.

 1. Пхеньянський Куксу 🍜

  Це традиційна страва з холодної гречаної локшини, яка подається у бульйоні з різними інгредієнтами, включаючи м'ясо, яйця та овочі.

 2. Тток 🍚

  Це рисові пиріжки, які є популярними під час святкувань та важливих подій.

 3. Кімчхі 🌶️

  Квашена капуста з спеціями - одна з найвідоміших корейських страв, яка є обов'язковою на кожному столі.


Висновок

Північна Корея - це країна, яка може здивувати навіть найдосвідченіших мандрівників своїми унікальними культурними та природними пам'ятками. Незважаючи на свою закритість, вона пропонує незабутні враження і можливість доторкнутися до зовсім іншої реальності. Відвідування Північної Кореї може стати справжньою пригодою, яка залишить багато яскравих спогадів.


Корисні Поради для Туристів ✈️

 • Підготовка Документів: Перед подорожжю необхідно отримати спеціальний дозвіл та візу.
 • Етикет та Поведінка: Дотримання місцевих правил та повага до культури є обов'язковими.
 • Супровід: Всі туристичні поїздки організовуються в супроводі гідів, що забезпечує безпеку та належний рівень обслуговування.

Північна Корея може стати вашим наступним незвичайним туристичним напрямком, який ви будете згадувати з захопленням та цікавістю.


Категорія: Подорожі
Поділіться з друзями: